۱۳ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9703


امسال 5 هزار شغل در رفسنجان ایجاد می شود

فرماندار رفسنجان گفت: دستگاه های اجرایی در خصوص ایجاد اشتغال در سامانه رصد اشتغال تعهد جذب حدود 5 هزار نفر را می دهند و دستگاه ها باید تدابیر لازم جهت عمل به این تعهد و جذب این تعداد افراد بیندیشند.

به گزارش ایستار، جلسه کمیته تخصصی اشتغال و کارآفرینی شهرستان با حضور مهندس حسین رضایی فرماندار، دکتر رحمانی معاون برنامه ریزی فرمانداری و دیگر اعضای این کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

حسین رضایی در مورد میزان عملکرد دستگاه ها در خصوص جذب یا ایجاد اشتغال تعهدی دستگاه ها که در سامانه رصد اشتغال نیز ثبت شده نظراتی ارایه و بیان کرد: در رفسنجان امسال باید 5 هزار شغل ایجاد شود که از این تعداد در 3 ماهه ابتدای امسال حدود 20 درصد تعهدات اجرایی شده است.
معاون برنامه ریزی فرمانداری رفسنجان هم در این جلسه با اشاره به اینکه برخی دستگاه ها از میزان تعهد خود نسبت به اشتغالزایی جلوتر و برخی عقب هستند اظهار کرد: دستگاه هایی که عقب هستند باید نسبت به تعهداتشان عمل کنند و جذب و اشتغالزایی را در اولویت قرار دهند.
محمدرضا رحمانی ادامه داد: تا کنون بانک های توسعه تعاون و رفاه تسهیلات اشتغالزایی ارایه می کردند که از این به بعد علاوه بر این بانک ها دو بانک کشاورزی و پست بانک هم اضافه شدند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد، بانک رسالت و بنیاد برکت نیز در زمینه ایجاد اشتغال اعلام کردند که تسهیلات لازم را جهت ایجاد اشتغال پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =