منو

کشف ماینر های قاچاق در “رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از کشف ۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۴ میلیارد و پانصد میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

۱۵ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی از نگهداری دستگاه های استخراج ارز دیجیتال غیرقانونی در ۳ منزل مطلع شدند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از این ۳ منزل در مجموع ۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز کشف کردند که ارزش این دستگاه ها از سوی کارشناسان بالغ بر ۴ میلیارد و پانصد میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ “نجفی” بیان داشت: در ارتباط با این ۱۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع مرجع قضایی شدند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.