منو

معاون غذا و دارو رفسنجان:بازرسی از ۵۰ داروخانه و رسیدگی به۲۰ شکایت در سه ماه اول سال جاری

حسن پور گفت:معاون غذا و دارو شهرستان رفسنجان :نظارت بر ارائه خدمات دارویی از مهم ترین اهداف معاونت غذا و دارو است.

۱۷ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، دکتر مهسا حسنی پور معاون غذا و دارو با اشاره به بازرسی های این سازمان در سه ماه اول سال ۱۴۰۱ که از داروخانه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان انجام شده است گفت : در این مدت از ۵۰ داروخانه بازرسی انجام گرفت و به بیست مورد شکایت تلفنی و حضوری در حیطه داروخانه ها رسیدگی و اقدام قانونی انجام گرفت.

وی تاکید کرد: همشهریان محترم در هنگام مراجعه به داروخانه ها در صورت نیاز به مشاوره دارویی می‌توانند از داروسازان مستقر در داروخانه، راهنمایی لازم را کسب کرده و در خصوص نحوه مصرف داروها، احتیاط های دارویی از نظر و مشاوره داروسازان بهرمند شوند.

حسنی پور خاطر نشان کرد: تعرفه خدمات دارویی با توجه به توانمندی داروسازان در سطوح مختلف تخصصی و پیرو مکاتبه ۲۴ خردادماه ۱۴۰۱ سازمان غذا و دارو با معاونت های سراسر کشور؛ مورد تایید بوده و اخذ آن توسط داروخانه ها بلامانع است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.