منو

کالابرگ الکترونیکی به جای یارانه نقدی

فرماندار رفسنجان گفت: در آینده نزدیک طرح کالابرگ الکترونیکی جهت تأمین 6 کالای اساسی به جای یارانه نقدی اجرا خواهد شد.

۲۸ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حسین رضایی اظهار داشت: در آینده نزدیک طرح کالابرگ الکترونیکی اجرایی می شود و 6 کالای اساسی شامل مرغ، تخم مرغ، شیر، پنیر، ماکارانی و روغن که در قالب این کالابرگ به شهروندان ارائه می شود.

وی افزود: افرادی که یارانه دریافت می کنند در اطلاعیه ثانویه که ابلاغ خواهد شد می توانند این کالاهای اساسی را از طریق کالابرگ الکترنیکی دریافت کنند.

دکتر محمدرضا رحمانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رفسنجان نیز در توضیح تکمیلی بیان کرد: زیرساخت لازم در مراکز عرضه در حال انجام است تا شهروندان بتوانند به سهولت این 6 کالای اساسی را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر جهت فراهم شدن بستر لازم در اصناف مربوطه، با نظارت فرمانداری در حال اجرا است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.