منو

شهرداری‌ها باید به فکر منابع پایدار باشند

استاندارکرمان گفت: درآمد شهرداری ها از ارزش افزوده‌ای است که حاصل می‌شود، لذا شهرداری‌ها باید برای منابع پایدار فکری کرد.

۳۰ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر محمدمهدی فداکار ظهر ۳۰ تیرماه در نشست شورای اداری شهرستان فاریاب با حضور تعدادی از فعالان اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد: وظیفه مدیران، نوکری مردم است و تفاوتی در بومی یا غیر بومی بودن وجود ندارد.

وی ادامه داد: مدیران غیربومی گاهی بهتر می‌توانند کارکنند چون معذوریت‌ها و نگاه‌های طایفه‌ای در آن وجود ندارد. علاوه بر اینکه ظرفیت‌سازی نیروهای انسانی از اهم مباحثی است که باید دنبال شود.

استاندارکرمان با اشاره به ظرفیت معدنی این شهرستان، گفت: با استقلال اداره صمت در جنوب، شرایط متفاوت شده است، ضمن اینکه شرکت ها باید مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند.

فداکار تصریح کرد: با ارتقای راه های شهرستان از جمله محور زهمکان ضمن اینکه منطقه را از بن بست خارج می‌کند، ظرفیت و موقعیتی برای شهرستان‌های اطراف به وجود می‌آورد.

وی ابراز داشت: عدم استقرار ادارات در چند شهرستان مشکل ساز شده و حتما باید رفع شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.