منو

شهرداری‌ها باید به فکر منابع پایدار باشند

استاندارکرمان گفت: درآمد شهرداری ها از ارزش افزوده‌ای است که حاصل می‌شود، لذا شهرداری‌ها باید برای منابع پایدار فکری کرد.

۳۰ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر محمدمهدی فداکار ظهر ۳۰ تیرماه در نشست شورای اداری شهرستان فاریاب با حضور تعدادی از فعالان اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد: وظیفه مدیران، نوکری مردم است و تفاوتی در بومی یا غیر بومی بودن وجود ندارد.

وی ادامه داد: مدیران غیربومی گاهی بهتر می‌توانند کارکنند چون معذوریت‌ها و نگاه‌های طایفه‌ای در آن وجود ندارد. علاوه بر اینکه ظرفیت‌سازی نیروهای انسانی از اهم مباحثی است که باید دنبال شود.

استاندارکرمان با اشاره به ظرفیت معدنی این شهرستان، گفت: با استقلال اداره صمت در جنوب، شرایط متفاوت شده است، ضمن اینکه شرکت ها باید مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند.

فداکار تصریح کرد: با ارتقای راه های شهرستان از جمله محور زهمکان ضمن اینکه منطقه را از بن بست خارج می‌کند، ظرفیت و موقعیتی برای شهرستان‌های اطراف به وجود می‌آورد.

وی ابراز داشت: عدم استقرار ادارات در چند شهرستان مشکل ساز شده و حتما باید رفع شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.