منو

آغاز عملیات زیرسازی آسفالت خیابان سعادت در محله مؤمن آباد

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری رفسنجان از آغاز عملیات زیرسازی آسفالت در خیابان سعادت واقع در محله مؤمن آباد خبر داد.

۰۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، سعید قندی با اعلام این خبر گفت: عملیات زیرسازی این پروژه به متراژ ۵ هزار مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال آغاز شده است.

وی با تأکید بر اینکه بهبود وضعیت معابر و افزایش رضایتمندی شهروندان از مهم‌ترین اهداف مدیران شهری است، افزود: ایجاد شرایط مناسب برای تسهیل در عبور و مرور و توجه به کیفیت معابر، بلوارها و خیابان‌های سطح شهر تأثیر بسزایی در هدایت و کنترل ترافیک شهر دارد؛ از این‌رو اهمیت اجرای این‌گونه پروژه‌ها بسیار ضروری است.

عملیات زیرسازی آسفالت این مسیر پس از ۱۱ سال و بدنبال پیگیری های فراوان اهالی و وعده مهندس کهنوجی شهردار رفسنجان انجام شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.