منو

استاندار کرمان:تعطیلی روزهای پنجشنبه در استان کرمان طی ۶ هفته آینده

استاندار کرمان گفت: پیشنهاد تعطیلی روزهای پنجشنبه دراستان کرمان طی ۶ هفته آینده برای صرفه جویی در انرژی به دولت ارسال می شود.

۰۳ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،  محمد مهدی فداکار عصر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری کرمان بیان کرد: پیشنهاد تعطیلی روزهای پنجشنبه در استان کرمان در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی داده می‌شود و به صورت موقت و در صورت تأیید دولت برای ۶ هفته اجرا خواهد شد.

وی عنوان کرد: با این اقدام مدیریت لازم برای جلوگیری از خاموشی در استان انجام می‌شود وی افزود: در زمینه خاموشی که در بخش کشاورزی ایجاد شده است کشاورزان دچار مشکل شده‌اند که باید در این زمینه بررسی‌های لازم انجام شود.

فداکار بیان کرد: خاموش شدن موتورهای آب در زمین‌های کشاورزی چالش‌هایی برای آبیاری ایجاد کرده و کشاورزان گلایه دارند.

استاندار کرمان افزود: در صورت تعطیلی روزهای پنجشنبه می‌توان در اوج گرما در استان کرمان مشکل را مدیریت کرد.

وی گفت: می‌توان ۳۰ هزار مگاوات صرفه جویی در این بخش را در بخش کشاورزی تزریق و چالش پیش آمده در این بخش را رفع کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.