منو

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رفسنجان برگزار می شود

در راستای تقویت سلامت اجتماعی شهروندان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رفسنجان روز جمعه ۲۲ مهرماه برگزار می شود.

۰۴ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، جلسه هماهنگی همایش پیاده روی خانوادگی که به ریاست مهندس حسین رضایی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان وجمعی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

برپایه این گزارش شهرستان رفسنجان ؛مهیای برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی ؛ که به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)و امام جعفرصادق (ع)برگزار می‌شود.

با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه ۲۲ مهرماه شاهد حضور پرشور و چشمگیر مردم شهرستان رفسنجان در  رویداد بزرگ پیاده‌روی خانوادگی خواهیم بود.

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح روز جمعه بیست ودوم مهرماه از میدان علی‌بن ابیطالب(ع) آغاز و وبعداز مسیرهای بلوار طالقانی ؛ میدان سردار دل ها ؛ مدرس ؛ میدان بسیج ؛ بلوار ایت الله صدر و کتاب برگزار و به موزه ریاست جمهوری منتهی می شود.

لازم به ذکراست این همایش بزرگ خانوادگی به صورت زنده از شبکه سوم سیما و استانی پخش خواهد شد.

ضمن دعوت از حضور گسترده مردم در این گردهمایی بزرگ، با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، زنان، مردان، جوانان و خانواده‌ها در این همایش، بار دیگر یک روز بزرگ را در تاریخ رفسنجان ثبت کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.