منو

استاندار کرمان:خط قرمز ما حفظ جان مردم است/ پایداری شبکه‌های آب و برق حفظ شود

استاندار کرمان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان رفسنجان تأکید کرد: پایداری شبکه‌های آب و برق و گاز مناطق سیل‌زده باید حفظ شود.

۰۷ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،محمدمهدی فداکار استاندار کرمان شامگاه پنجشنبه ۶ مرداد در جلسه ستاد بحران  شهرستان رفسنجان با تأکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها جهت حفظ جان و مال مردم و مهار سیلاب‌ها اظهار کرد: بارندگی ها از عصر روز گذشته در رفسنجان آغاز شده و تا ۳ روز آینده ادامه دارد، لذا تمام ارگان ها و دستگاه های بخش دولتی و خصوصی باید آماده باشند تا ضمن مهار رودخانه ها و سیلاب ها، خسارت ها را به حداقل برسانند.

وی بیان کرد: چیزی که باید در اولویت قرار گیرد تخلیه منازل مسکونی در مناطق پر خطر، اسکان، آبرسانی و رساندن تغذیه به این افراد و همچنین تعمیر و بازسازی فوری زیرساخت های آب، برق و گاز است و پایداری شبکه های آب، برق و گاز مهم است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.