منو

شهردار رفسنجان طی درخواستی خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب شد

مهندس مجید کهنوجی طی درخواستی از دادستان شهرستان رفسنجان، خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب برای بررسی و شفاف شدن وجوه مختلف سیل در رفسنجان شد.

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،مجید کهنوجی طی درخواستی از دادستان شهرستان رفسنجان، خواستار تشکیل کمیته حقیقت یاب برای بررسی و شفاف شدن وجوه مختلف سیل در رفسنجان شد. کهنوجی در درخواست خود آورده است:

دادستان محترم شهرستان رفسنجان
سلام علیکم
احتراماً نظر به سوالات مکرر شهروندان رفسنجان و اشاعه برخی شایعات و ایجاد تردیدها مبنی بر چرایی آب‌گرفتگی معابر در شهرستان خواهشمند است دستور فرمایید کمیته ای حقیقت یاب با حضور کارشناسان محقق و نخبگان دانشگاه تشکیل شود تا ضمن همکاری تمامی دستگاه‌های مسئول در بحران اخیر سیل رفسنجان به مسئله از وجوه مختلف رسیدگی نمایند.
احتمال وقوع چنین بحران‌هایی در سال‌های آتی، ضروری می‌نماید تا قصورات دستگاه‌های مختلف چه پیش از وقوع سیل چه پس از وقوع بحران مشخص شود. در این راستا شهرداری رفسنجان آمادگی خود را جهت همکاری تمام و کمال اعلام می‌دارد.
امید است با نگاهی علمی، دقیق و کارشناسی بتوانیم شهری درخور نام رفسنجان و مردم شریف آن بسازیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.