منو

فرمانده سپاه ثارالله:اعزام ۲۱۵گروه جهادی به مناطق سیل زده رفسنجان

سردار نظری گفت :یک هزار و ۵۹۷ جهادگر در قالب ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شده و ۴۰۰ منزل تاکنون پاکسازی شده اند.

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سردار نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  در حاشیه بازدید از خانه های سیل سیل زده شهرک فرهنگیان رفسنجان با توجه به اینکه باید دست بسیجیان را باید بوسید که در عمده کار‌های پیشگیری قبل از سیل و بعد از سیل سهیم بودند،اذعان کرد:۱۰۰ نفر تکاور لشکر ۴۱ ثارالله در شهرک فرهنگیان برای کمک به سیل زدگان حاضر شدند تا دو روز آینده شهرک فرهنگیان آماده زندگی عادی مردم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۵۹۷ جهادگر در قالب ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شده، ۴۰۰ منزل تاکنون پاکسازی شده ،گفت: خدمت رسانی با استفاده از ۴۶ پمپ کفکش، ۳۷ دستگاه پمپ آب، ۲۳ دستگاه لجن کش، ۳۵ کارواش بزرگ برای شستن فرش و لوازم در مدت زمان کوتاه، ۴۹ تانکر سمپاش، ۱۲ دستگاه تراکتور در حال انجام است.

سردار نظری افزود:خودرو‌های عملیاتی صاعقه برای نجات سیل زدگان تنها در یک مورد ۱۸ نفر را از مرگ حتمی نجات دادند.

در آخر بیان کرد: با کمک بسیج کشاورزی و گروه‌های جهادی برای پاکسازی باغ های پسته که زیر گل و لای رفته اند، اعلام آمادگی شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.