منو

اعلام برنامه‌های سفر رئیس جمهور به کرمان

استاندار کرمان برنامه‌‌های سفر دو روزه رئیس جمهور به استان کرمان را تشریح کرد.

۱۹ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر محمدمهدی فداکار شامگاه چهارشنبه ۱۹ مرداد در تشریح برنامه‌ها و جزئیات سی‌ویکمین سفر استانی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی که 20 و 21 مرداد ماه به کرمان انجام‌ می‌شود، عنوان کرد: رئیس جمهور فردا عصر (پنج‌شنبه ۲۰ مرداد)‌ وارد کرمان می‌شود.

استاندار کرمان از برکات سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان‌ها گفت: تقویت رابطه ملت و دولت در سفرهای استانی ایجاد می‌شود و اعتماد مردم به دولت و سرمایه اجتماعی افزایش می‌یابد.

وی افزود: دومین نکته در سفرهای استانی، مصوبات و اعتبارات سفر است که در سفر آیت الله رئیسی به کرمان نیز شاهد این مهم خواهیم بود.

فداکار ادامه داد: حضور میدانی مسئولان در شهرستان‌ها، زمینه‌ساز تصمیمات مهمتر خواهد بود تا وزرا تصمیم بهتر و منطبق بر واقعیات بگیرند.

استاندار کرمان گفت: رئیس جمهور و هیات دولت فردا عصر پنج‌شنبه 20 مرداد وارد کرمان می‌شوند و تا جمعه شب 21 مرداد مهمان مردم کرمان خواهند بود.

وی در خصوص دیدارهای عمومی رئیس جمهور در استان کرمان گفت: آیت‌الله رئیسی ساعت 18 و 30 دقیقه فردا عصر پنج‌شنبه 20 مرداد در محل مصلای کرمان با مردم کرمان دیدار دارند که منتظر قدوم هم‌استانی‌ها هستیم.

فداکار افزود: آیت‌الله رئیسی همچنین روز جمعه 21 مرداد ماه در سفر به شهرستان جیرفت ساعت 10 صبح در محل مصلای این شهر دیدار مردمی خواهند داشت.

وی تصریح کرد: دیدارهای تخصصی رئیس جمهور از جمله نشست بررسی مسائل اقتصادی استان با تاکید بر حوزه معادن با حضور وزرا برگزار می‌شود.

فداکار همچنین از نشست آیت‌الله رئیسی با نخبگان فرهنگی، سیاسی، رسانه‌ای و خانواده شهدا در استان کرمان خبر داد و افزود: شورای اداری استان از مهمترین جلسات حوزه کاری است که با حضور وزاری دولت انجام می‌شود.

استاندار کرمان اظهار داشت: پایان بخش سفر رئیس جمهور به استان کرمان، نشست خبری در عصر جمعه 21 مرداد است که جمع‌بندی و مصوبات سفر اعلام می‌شود.

استاندار کرمان از تشکیل میز خدمت دستگاه‌های اجرایی در سفر هیات دولت به استان کرمان خبر داد و گفت: معاونان وزرا در دستگاه‌های مربوطه خود حضور می‌یابند و به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر پاسخگوی مراجعات مردمی هستند.

دکتر فداکار اضافه کرد: سامانه تلفنی 111 نیز فعال است و هم استانی‌ها می‌توانند درخواست خود را مطرح کنند تا توسط کارشناسان ثبت و پیگیری شود.

وی تصریح کرد: تعدادی از وزرا نیز به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌های مختلف استان حضور می‌یابند و ضمن بررسی مسائل و مشکلات مردم در شورای اداری آن شهرستان شرکت کرده و جمع‌بندی آن را خدمت رئیس جمهور ارائه می‌دهند.

استاندار کرمان بیان کرد: آب از بزرگترین چالش‌های استان کرمان است و با خط انتقال از خلیج فارس، شرکت‌های بزرگ صنعتی بار خودشان را در حوزه آب از شبکه‌های داخل استان برداشتند.

وی عنوان کرد: طرح‌هایی نیز برای تامین آب استان به ویژه در بخش شرب دیده شده که در سفر رئیس جمهور به استان مطرح و تامین اعتبار می‌شود.

فداکار گفت: در خصوص مصوبات سفر، طی فرآیند طولانی از مدت‌ها قبل با محوریت معاونت عمرانی استانداری، درخواست‌ها و پروژه‌های دستگاه‌‌های اجرایی دریافت شدند و با حضور نمایندگان دولت و اهمیت پروژه‌ها بررسی و ارزیابی شدند.

استاندار کرمان اظهار داشت: بیش از 200 پروژه مهم بررسی و دیده شده است در حوزه راه، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، زیرساخت، دانشگاه‌ و غیره و امیدواریم این اعتبارات به سرعت جذب شده و شاهد افتتاح آنها باشیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.