منو

رئیس جمهور: دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و رفع فقر و محرومیت از استان کرمان مصمم است

رئیس جمهور در بدو ورود به استان کرمان گفت: دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و رفع فقر و محرومیت که چهره استان را بد جلوه می‌دهد، مصمم است.

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی عصر امروز پنج‌شنبه 20 مرداد در آغاز سی‌ و‌ یکمین سفر دولت مردمی که به مقصد استان کرمان انجام شده است در جمع خبرنگاران حاضر در فرودگاه کرمان عنوان کرد: توفیقی برای بنده است که حسن ختام دور اول سفرهای استانی، کرمان است و امیدواریم آنچه خواسته مردم استان است را بتوانیم دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه بررسی هایی از قبل از مشکلات و برخی کمبودهای استان شده است، بیان داشت: به راستی کرمان مهد مردان و زنان فرهیخته ای از شعرا، ادبا، هنرمندان، سیاسیون و چهره‌های برجسته علمی و نماد مقاومت است.

آیت‌الله رئیسی از شهید سلیمانی نیز یاد کرد و ادامه داد: شهید سلیمانی افتخاری برای ایران و جهان اسلام است و رهبري از ایشان به عنوان مکتب یاد کرده اند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.