منو

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:۱۵ درصد حقوق دولتی معادن در کرمان محقق شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تحقق ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن به استان کرمان را از مهمترین دستاوردهای سفر دولت به کرمان دانست.

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،محمد رضا پور ابراهیمی با اشاره به تصویب ۲۱۶ مصوبه در زمینه‌های مختلف در استان کرمان و اختصاص اعتبار مورد نیاز برای تحقق این مصوبه‌ها گفت: با اجرای این مصوبه‌ها به خصوص در حوزه معادن و آب بسیار از مشکلات استان رفع می‌شود.

وی یکی از مشکلات استان را عدم بهره استان از معادن گسترده در استان دانست و گفت: هیچ آورده درآمدی از معادن برای استان وجود نداشت.

نماینده مردم کرمان گفت: در این سفر مصوب شد ۱۵ درصد از حقوق دولتی معادن به کرمان اختصاص یابد که می‌تواند به توسعه استان منجر شود.

وی این مبلغ را در شرایط کنونی ۲۰۰ میلیارد تومان در سال دانست که بیشتر از بودجه عمرانی استان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.