منو

استاندار کرمان: رسانه‌ها لشکر اصلی جهاد تبیین هستند

استاندار کرمان گفت: لشکر اصلی جهاد تبیین رسانه‌ها هستند و اگر کارهای خوبی توسط مسئولین انجام می‌شود، باید بیان شود.

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمد مهدی فداکار شنبه شب در جمع خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع)، افزود: خبرنگاران در مسائل مختلف همچون کرونا نقش اثرگذاری داشتند همچنین در خصوص تغییرات اقتصادی دولت فعلی نیز خبرنگاران به خوبی همراهی کردند.

وی ابراز داشت: در حوزه سیل یک هفته استان درگیر بود و بارندگی کم نظیری در تاریخ استان بوده است که در این زمینه خبرنگاران کمک‌های زیاد و بزرگی کردند و همکاران رسانه موجب کاهش تلفات شد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در بحث سفر ریاست محترم جمهور خبرنگاران نیز همکاری و انعکاس خوبی داشتند، اظهار داشت: امروزه در جنگ رسانه‌ای قرار داریم و این نوع روایت‌ها هستند که می‌توانند تعیین کننده باشند.

وی با بیان این مطلب که خبرنگاران باید مراقبت در عرصه خبر داشته باشند عنوان کرد: مچ گیری نباید باشد ولی باید نقد را بیان کرد و آن را انتقال داد.

فداکار با اشاره به اینکه خبرنگاران باید مرجع خبری باشند و مطالب را نباید برای اولین بار از منابع خبری خارج از کشور بشنویم، خاطرنشان کرد: بنده مطالب را در شبکه‌های مختلف اجتماعی می بی نم و پیگیری می‌کنم.

وی با بیان این مطلب که مشکلات اگر گفته می‌شود، عملکردهای مثبت هم بیان شود، افزود: امید آفرینی باید در جامعه انجام شود لذا کارهای خوب منتشر شود از طرف دیگر به مشکلات هم پرداخته شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.