منو

استاندار کرمان: اتمام پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارد

استاندار کرمان با اشاره به اختصاص هزار میلیارد تومان به پروژه های نیمه تمام در کرمان گفت: اتمام این پروژه ها باید با جدیدت پیگیری شود.

۰۲ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمد مهدی فداکار پیش از ظهر چهارشنبه در گلزار شهدای کرمان به مناسبت آغاز هفته دولت سفر رئیس جمهور به استان کرمان را منشأ تحول در توسعه استان و رفع محرومیت دانست.

وی تصریح کرد: ۲۱ هزار میلیارد تومان اعتبار در این سفر به تصویب رسید و برخی از مشکلات جدی استان رفع شد و با اجرایی شدن این مصوبات شاهد تحول و رفع محرومیت و عدالت محوری در استان خواهیم بود.

وی عنوان کرد: از مهمترین اقدامات تکمیل طرح‌های نیمه تمامی است که امکان بهره برداری طی چند ماه آینده را دارند و در این خصوص هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است.

استاندار کرمان افزود: یکی از مهمترین مشکلات استان کرمان در زمینه تأمین آب شرب است که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات این مشکل را فوری حل کنیم.

وی اعتبار طرح‌های هفته دولت در استان را نیز ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.