منو

استاندار کرمان خبر داد؛ کمبود نیروی انسانی در ادارات شهرستان های تازه تاسیس کرمان

استاندار کرمان از کمبود نیروی انسانی در ادارات شهرستان های تازه تاسیس کرمان خبر داد.

۰۷ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، محمد مهدی فداکار ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری کرمان خواستار توسعه ادارات در شهرستان‌های تازه تأسیس در استان کرمان شد و از کمبود نیرو در این زمینه گلایه کرد.

وی عنوان کرد: متأسفانه در این شهرستان‌های ساختار اداری وجود ندارد و مجوزی هم برای استخدام صادر نمی‌شود و نیروهای جدیدی که قرار بوده استخدام شوند نیز تعیین تکلیف نشده‌اند.

استاندار کرمان گفت: این مشکل به خصوص در شرق کرمان در فهرج، ریگان و نرماشیر دیده می‌شود و رفع این مشکل از مطالبات مردم است.

وی استقرار ادارات در شهرستان‌های شرقی کرمان و توسعه خدمات را از دستورات رئیس جمهور در سفر به استان کرمان دانست و گفت: در این خصوص باید مجوزهای لازم داده شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.