منو

شهردار رفسنجان: تفاهم نامه جا به جایی اردوگاه رفسنجان امضا شد

مجید کهنوجی شهردار رفسنجان از انعقاد تفاهم نامه جابه جایی اردوگاه رفسنجان بین اداره کل اتباع خارجه استان کرمان و شهرداری رفسنجان خبر داد.

۰۹ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، در هفتمین روز از هفته دولت پروژه احداث بلوار فرهنگ به اعتبار یک میلیارد و ششصد و هشتاد میلیون تومان  افتتاح و گذر فرهنگ در این شهرک با اعتبار سه  میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

مردم مستحق بهترین خدمات هستند

حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین افتتاح کلنگ زنی و افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری رفسنجان در شهرک فرهنگیان اذعان کرد: به شما مردم بخاطر انتخاب شورای اسلامی شهری انقلابی، مردمی وهمدل تبریک میگویم و همچنین به اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان هم به بخاطر انتخاب شهرداری انقلابی و دلسوز تبریک میگویم .

وی افزود:خداوند به آنها توفیق داده است که در راستای ایجاد آرامش و رفاه حال شهروندان قدم بردارند و همچنین مسئولین باید بداند مردم ایران که بسیاری از مسائل را با همبستگی و تعامل پیش بردن مستحق بهترین خدمات هستند.

امام جمعه رفسنجان بیان کرد:خوشبختانه امروز شاهد بازگشایی بلوار فرهنگ بعد از ۲۵ سال در شهرک فرهنگیان هستیم و امیدوارم هرچه سریع تر گذر فرهنگ این محله هم به بهره برداری برسد .

جابه جایی اردوگاه افاغنه رفسنجان در سال آینده

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در زمینه جابه جایی اردوگاه افاغنه در رفسنجان در این آئین گفت :خیلی ها بیان کردند چهل سال جا به جایی اردوگاه افاغنه انجام نشده است شمام نمیتوانید اما خوشبختانه مصوبه جا به جایی اردوگاه در شورای شهر مطرح و مصوب شد و جا به جایی اردوگاه افاغنه کلید خورد که امیدوارم در سال آینده انجام شود.

بازگشایی بلوار فرهنگ شهرک فرهنگیان پس از 25سال

در ادامه ابراهیمی عضو شورای محله شهرک فرهنگیان بیان کرد: با تشکیل شورای محلات ارتباط محلات برای بیان مشکلات و معضلات محله با شهردار رفسنجان نسبت به گذشته راحت تر شد .

وی افزود:تا کنون شهرداری ها کارهایی انجام میدادن که در معرض دید مردم باشد شاید رسیدگی به محلات حاشیه شهر در معرض دید همه ی مردم شهر نباشد اما مشکلات شهروندان شهرک های حاشیه نشین شهر برطرف میشود .

ابراهیمی گفت: بلوار فرهنگ شهرک فرهنگیان بعد از ۲۵سال با اراده جهادی شهردار رفسنجان بازگشایی شد که از ایشان بابت برطرف شدن این مشکل تشکر میکنم .

در پایان این آئین مجید کهنوجی شهردار رفسنجان از انعقاد تفاهم نامه جابه جایی اردوگاه رفسنجان بین اداره کل اتباع خارجه استان کرمان و شهرداری رفسنجان خبر داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.