۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10362


شهردار رفسنجان: تفاهم نامه جا به جایی اردوگاه رفسنجان امضا شد

مجید کهنوجی شهردار رفسنجان از انعقاد تفاهم نامه جابه جایی اردوگاه رفسنجان بین اداره کل اتباع خارجه استان کرمان و شهرداری رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایستار، در هفتمین روز از هفته دولت پروژه احداث بلوار فرهنگ به اعتبار یک میلیارد و ششصد و هشتاد میلیون تومان  افتتاح و گذر فرهنگ در این شهرک با اعتبار سه  میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

مردم مستحق بهترین خدمات هستند

حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در آیین افتتاح کلنگ زنی و افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری رفسنجان در شهرک فرهنگیان اذعان کرد: به شما مردم بخاطر انتخاب شورای اسلامی شهری انقلابی، مردمی وهمدل تبریک میگویم و همچنین به اعضای شورای اسلامی شهر رفسنجان هم به بخاطر انتخاب شهرداری انقلابی و دلسوز تبریک میگویم .

وی افزود:خداوند به آنها توفیق داده است که در راستای ایجاد آرامش و رفاه حال شهروندان قدم بردارند و همچنین مسئولین باید بداند مردم ایران که بسیاری از مسائل را با همبستگی و تعامل پیش بردن مستحق بهترین خدمات هستند.

امام جمعه رفسنجان بیان کرد:خوشبختانه امروز شاهد بازگشایی بلوار فرهنگ بعد از ۲۵ سال در شهرک فرهنگیان هستیم و امیدوارم هرچه سریع تر گذر فرهنگ این محله هم به بهره برداری برسد .

جابه جایی اردوگاه افاغنه رفسنجان در سال آینده

سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان در زمینه جابه جایی اردوگاه افاغنه در رفسنجان در این آئین گفت :خیلی ها بیان کردند چهل سال جا به جایی اردوگاه افاغنه انجام نشده است شمام نمیتوانید اما خوشبختانه مصوبه جا به جایی اردوگاه در شورای شهر مطرح و مصوب شد و جا به جایی اردوگاه افاغنه کلید خورد که امیدوارم در سال آینده انجام شود.

بازگشایی بلوار فرهنگ شهرک فرهنگیان پس از 25سال

در ادامه ابراهیمی عضو شورای محله شهرک فرهنگیان بیان کرد: با تشکیل شورای محلات ارتباط محلات برای بیان مشکلات و معضلات محله با شهردار رفسنجان نسبت به گذشته راحت تر شد .

وی افزود:تا کنون شهرداری ها کارهایی انجام میدادن که در معرض دید مردم باشد شاید رسیدگی به محلات حاشیه شهر در معرض دید همه ی مردم شهر نباشد اما مشکلات شهروندان شهرک های حاشیه نشین شهر برطرف میشود .

ابراهیمی گفت: بلوار فرهنگ شهرک فرهنگیان بعد از ۲۵سال با اراده جهادی شهردار رفسنجان بازگشایی شد که از ایشان بابت برطرف شدن این مشکل تشکر میکنم .

در پایان این آئین مجید کهنوجی شهردار رفسنجان از انعقاد تفاهم نامه جابه جایی اردوگاه رفسنجان بین اداره کل اتباع خارجه استان کرمان و شهرداری رفسنجان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − چهار =