منو

توقیف ۲ دستگاه تریلر حامل ۲۵۰ راس گوسفند قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف دو دستگاه تریلر عبوری از محور اصلی این شهرستان با کشف در مجموعه ۲۵۰راس گوسفند قاچاق خبر داد.

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرهنگ “اکبر نجفی”در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی رفسنجان با همکاری اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی استان از عبور دو دستگاه تریلر حامل احشام فاقد مجوز از محور “رفسنجان -کرمان” مطلع و با پایش این محور هر دو تریل را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد ۲۵۰ راس گوسفند بارگیری شده در این دو دستگاه تریلر به صورت غیرمجاز در حال حمل به مناطق شرقی کشور هستند از این رو این تریلرها توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این احشام را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند، تصریح کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.