منو

تعیین نرخ نامه سرویس مدارس در رفسنجان

از سوی مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان مصوبات نرخ نامه سرویس مدارس در شهر رفسنجان تشریح شد.

۱۴ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدرضا سلمانی در تشریح جزییات این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن زمان بازگشایی مدارس، شهریه سرویس دانش آموزی پیشنهاد کارگره ماده ۱۸ در پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تصویب گردید.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر، نرخ سرویس دانش آموزی با خودروی پژو و سمند ماهیانه برای هر نفر ۳ میلیون و ۵٠٠ هزار ریال و با خودروی پراید ماهیانه برای هر نفر ۳ میلیون و ۱٠٠ هزار ریال تعیین گردید.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه نرخ سرویس دانش آموزی با خودروی مینی بوس ماهیانه برای هر سرویس یک میلیون و ۸٠٠ هزار ریال تعیین شده است، گفت: نرخ های فوق برای مسیر متعارف کمتر از ۱۵ دقیقه سطح شهر است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.