منو

پیشرفت ۴٠ درصدی عملیات بهسازی و ساماندهی خیابان انقلاب

معاون شهرسازی و امور زیربنایی از پیشرفت ۴٠ درصدی عملیات بهسازی و ساماندهی خیابان انقلاب خبر داد.

۰۹ آبان ۱۴۰۱

وی افزود: پروژه بهسازی و ساماندهی خیابان انقلاب از اول مهرماه آغاز شده است و قریب به ۳۸ روز است که با فعالیت شبانه روزی نیروهای شهرداری در حال اجراست.

وی بیان کرد: حفاری و اجرای کابل های برق زیرزمینی، تعویض تاسیسات آب و برق، عملیات بتن ریزی کف پیاده روها و خیابان، نصب پایه چراغ ها و روشنایی خیابان، احداث کانال برای هدایت آب های سطحی و انجام زیرسازی خیابان توسط سازمان عمران از جمله فعالیت هایی است که انجام شده است.

پورباقری گفت: کلیه تاسیسات مربوط به فیبر نوری و فضای سبز و روشنایی معابر خیابان اجرا گردیده و هم چنین عملیات بتن ریزی پیاده رو خیابان به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات نماسازی دیوارها از قبل آغاز شده است، از اجرای عملیات سنگفرش این خیابان خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه در بازه زمانی سه ماهه به بهره برداری می رسد و به یکی از زیباترین خیابان‌های رفسنجان در بحث جذب گردشگر تبدیل خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.