منو

باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان برگزار می کند: کوهپیمایی عمومی همراه با صعود به قله کوه سرخ

باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان با همکاری هیات کوهنوردی شهرستان کوهپیمایی عمومی همراه با صعود به قله کوه سرخ در منطقه دره جوز را برگزار می کند.

۰۹ آبان ۱۴۰۱

 

به گزارش ایستار ،باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان با همکاری هیات کوهنوردی شهرستان با هدف افزایش نشاط و تحرک در بین شهروندان، برنامه کوهپیمایی عمومی (صعود به قله کوه سرخ) همراه با سرویس ایاب و ذهاب رایگان، صبحانه و پذیرایی، برنامه های فرهنگی و اهداء جوایز در منطقه روستای دره جوز برگزار می کند.

علاقه مندان برای شرکت در کوهپیمایی عمومی جمعه ۱۳ آبان ۱۴٠۱ می‌توانند از طریق ارسال عدد یک به شماره 09057369050 یا سامانه www.bv.rafsanjan.ir ثبت نام نمایند.

گفتنی است، ثبت نام کنندگان می بایست با آمادگی جسمانی کامل، کفش و لباس مناسب ساعت ۶:٠٠ صبح جمعه، ۱۳ آبان ۱۴٠۱ برای حرکت به روستای دره جوز مقابل شهرداری مرکزی رفسنجان حضور داشته باشند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.