منو

جشنواره غذاهای خیابانی در رفسنجان برگزار می شود

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برگزاری جشنواره غذاهای خیابانی در رفسنجان خبر داد.

۱۷ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سیدمحسن سجادی با اعلام این خبر گفت: جشنواره غذاهاى خيابانى با هدف تقویت زیست شبانه و پويايى پيشه وران خوراک و اغذیه و همچنین ایجاد زمینه نشاط و شادابی در بین همشهريان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره نقش مهمی در شناسایی ظرفیت های شهر و در نهایت منتهی به احداث خیابان غذا خواهد شد، تصریح کرد: اجرای برنامه هاى هنرى، فرهنگى، ورزشى، بومى، محلى و موسیقی سنتی از جمله فعالیت های این جشنواره است.

معاون هنری شهرداری رفسنجان افزود: این جشنواره به مدت یک هفته در پارک وحدت برگزار می شود و حضور کارشناسان غذا و مزاج شناسی و مسابقه غذا از دیگر برنامه های این جشنواره است.

وی بیان کرد: متقاضیان می توانند برای شركت در این جشنواره تا پایان آبان ماه مشخصات خود را در سامانه نظام جامع پیشنهادات به نشانی snp.rafsanjan.ir (بخش فراخوان) ثبت نموده و يا به آدرس دبيرخانه جشنواره خيابان خيام ، كوچه ٤ ، فرهنگسراى خيام مراجعه و جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره ٠٩١٣١٩٢٠٠٣٦ ( ساعات ادارى ) تماس حاصل فرمايند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.