منو

خیرمقدم استان کرمان به سامانه بارشی جدید

رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز ورود سامانه جدید بارشی بارش باران در استان و آغاز بارش از غرب استان پیش بینی می‌شود.

۱۷ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حبیبی با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کمی ابری تا تمام ابری است افزود : امروز سامانه جدید بارشی وارد استان می‌شود از غرب بارش آغاز می‌شودو روز چهارشنبه اکثر مناطق استان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف داریم.

او افزود: امروز در برخی مناطق استان وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی بخصوص در شرق پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان بیان کرد: روز‌های پایانی هفته کاهش محسوس دما در مناطق شمال و غرب باعث سرمازدگی و خسارت به محصولات کشاورزی می‌شود.

او افزود: منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۲ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان کرمان بود و صبح امروز لاله زار با دمای ۳ درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان کرمان به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۳ درجه سانتیگراد اعلام کرد و افزود: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.