منو

آگهي مزایده عمومی سه قطعه زمین از املاک شهرداری واقع در خیابان شهید حیدرپور

شهرداري رفسنجان در نظر دارد نسبت به فروش سه قطعه زمین از املاک شهرداری واقع در خیابان شهید حیدرپور از طريق برگزاري مزایده عمومی اقدام نمايد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱

شهرداري رفسنجان در نظر دارد بر اساس مصوبه شماره 841مورخ 12/07/1401شورای محترم اسلامي شهر، نسبت به فروش سه قطعه زمین از املاک شهرداری واقع در خیابان شهید حیدرپور از طريق برگزاري مزایده عمومی اقدام نمايد. لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که توانايي لازم جهت شرکت در مزایده را دارند ، دعوت بعمل مي آيد نسبت به دریافت اسناد از طریق سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(مزایده) مراجعه وتا تاریخ 30/08/1401اقدام و همچنین تا تاریخ 10/09/1401پیشنهادات خود را ارائه نمایند..ضمناً شرکت کننده بایستی اصل ضمانت نامه بانکی را 2روزقبل ازبازگشایی قیمت ها تحویل امور قراردادهای شهرداری مرکزی نمایند.
( لازم به ذکر است شهرداری رفسنجان در رد یا قبول تمام یا هریک از پیشنهادات مختار است.)
مدت اعتبار پیشنهادات 2 ماه می باشد ، سایر جزئیات مربوطه در اسناد مزایده درج شده است.
تلفن های تماس : 5-34258701 -034

اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رفسنجان


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.