۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10675


آقای عبدیان شهر آنقدرها هم شلوغ نیست!

تلاش های گستاخانه علیرضا عبدیان مدیر عامل آب و فاضلاب کرمان در خصوص انحلال شرکت آب منطقه‌ای رفسنجان و سیرجان سکوت بر رسانه ها حرام کرده است.

تارنمای خبری ایستار// اظهارات علیرضا عبدیان مدیر عامل آب و فاضلاب کرمان در خصوص تلاش وی برای انحلال شرکت آب منطقه‌ای رفسنجان و سیرجان چنان گستاخانه است که سکوت را بر ما حرام کرده است.

اینکه عبدیان با خود چه فکر کرده که علنا بدنبال انحلال شرکت مهم آب و فاضلاب رفسنجان رفته، شاید ریشه در اظهارات و اقدامات برخی از مسوولین شهر دارد که به جای پرداختن به منافع مردم ، پیوسته در حال بیان اظهارات حاشیه ساز و اقدام بر علیه مدیریت جهادی و جوان شهر هستند.

در دوره ای که سازمان هم زاد آبفا یعنی شرکت آب منطقه‌ای کرمان که در سیل رفسنجان قصورش محرز بود( و متاسفانه هیچگونه برخوردی صورت‌ نگرفت)، با سیاه نمایی و حمایت رسانه های مغرض پیوسته حقایق را وارونه جلوه میداد و حمایت هم می شد، چرا عبدیان مدیرعامل آبفا کرمان بدنبال حذف شرکت آبفا رفسنجان نباشد؟

اینکه در شهری به تحریک رسانه ای مغرض برای مدیران جهادی و جوان شهر بلوایی دروغین می سازند و جای خادم و خائن عوض می شود چرا نباید شخصی چون عبدیان به دنبال تصاحب اموالش نباشد؟

بازی ناراستی که در موضوع سیل رفسنجان با شیطنت رشیدی مدیر آب منطقه‌ای کرمان و آتش افروزی ناراستان شروع شد هر مدیری را در کرمان به این طمع خواهد انداخت در شهری که خادم را می توان خائن نشان داد به راحتی با تکیه بر همین ناراستان منافعش را نیز به تاراج برد.

و صد البته تجربه سیل رفسنجان نشان داد که شهر آنقدرها هم شلوغ نشده که منافع مردم رفسنجان دستخوش دست اندازی گروهی مغرض و مدیران زیاده خواه قرار بگیرید.

به مدیر آبفا کرمان و هر آنکس که در فکر دست اندازی به منافع شهر ما هستند صریحا هشدار می دهیم که اندازه خود را بدانید که در صورت هر گونه اقدامی برعلیه منافع مردم رفسنجان با قدرت به مقابله خواهیم ایستاد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 13 =