منو

برد شیرین مس در میان بحران بدهی

تیم فوتبال مس رفسنجان در دیدار خانگی با وجود بحران ها با دو گل فولاد خوزستان را بدرقه کرد.

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

 

تارنمای خبری ایستار// تیم فوتبال مس رفسنجان در دیداری خانگی توانست با ۲ گل فولاد خوزستان را بدرقه کند.

این پیروزی ارزشمند در حالی با همت در خور تحسین بازیکنان و کادر فنی تیم بدست آمد که حاشیه های مهمی دامن‌گیر تیم مس رفسنجان است.

بحران بدهی سنگین دوران مدیریت زیندینی و حواشی آن، کار باشگاه را حداقل در حوزه مدیریت جدید با بحران رو به رو کرده‌است .

صد البته نباید از نحوه مدیریت قابل توجه پورمحمدی غافل شد که توانسته در میان بحرانی چنین سهمگین، نه تنها انسجام تیم را حفظ کرده بلکه روندی رو به رشد را در تیم ایجاد کند.

طبق شنیده ها بر اساس حسابرسی صورت گرفته توسط شرکت مس، بدهی باشگاه در حدود ۲۵۰ میلیارد تومان برآورد می شود که برای روشن شدن دلیل به بار آمدن آن، زیندینی به مراجع نظارتی از جمله کمیته صیانت شرکت مس فرا خوانده شده است.

خاطر نشان می گردد بدهی سنگین باشگاه در حالی است که ۹۰ درصد بودجه فصل جاری باشگاه مس هم در فاصله ماهها قبل از اتمام نیم فصل ،در دوره قبل به مصرف رسیده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.