منو

آشکار شدن دروغ رسانه مورد حمایت یک نهاد نظامی و امنیتی/ مصاحبه فرماندار مربوط به سه هفته پیش بود/ فرماندار به این دو گانگی پاسخ دهد

دروغ رسانه مورد حمایت یک نهاد نظامی و امنیتی در رفسنجان آشکار شد.

۲۶ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، در پی خبر صبح امروز این رسانه مبنی بر انتصاب سرپرست جدید معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری رفسنجان، یکی از رسانه های معلوم الحال و مورد حمایت یکی از نهادهای نظامی و امنیتی، در خبری به نقل از فرماندار رفسنجان خبر ایستار را کذب عنوان کرده است.

اما مهندس رضایی فرماندار رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ایستار در ساعت ۱۸ امروز ضمن تایید انتصاب جدید در فرمانداری و اعلام اینکه روز دوشنبه مراسم تودیع مصطفی بخشی و معارفه مجید دهقانی برگزار می شود، مصاحبه خود با رسانه معلوم الحال را برای سه هفته پیش دانست و اظهار داشت پس از انتصاب هیچ مصاحبه ای با رسانه مذکور نکرده است.

همچنین شنیده ها حاکی از فشار بی امان حسین جلالی نماینده رفسنجان برای لغو این انتصاب است. اما باید پرسید که چگونه می شود که با گذشت یک سال و نیم از تغییر دولت، حسین جلالی همچنان به جای رسیدگی به امور مردم و بر خلاف نظر مقام معظم رهبری در عزل و نصب ها دخالت آشکار می کند و بر حضور اصلاح طلبان ناکارآمد و آنچه که خود پیش از این تحت عنوان مسببان وضع موجود در بدنه دولت اظهار کرده بود، این چنین مخالفت می کند. مگر آنکه منافعی برای وی در این میان متصور باشد.

گفتنی است حکم قطعی دکتر دهقانی بر مسند معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری رفسنجان صادر و مهندس رضایی فرماندار رفسنجان نیز خود باید پاسخگوی این دو گانگی باشد که در پاسخ به خبرنگار رسانه ای، خبر انتصاب را تایید و در پاسخ به خبرنگاری دیگر آن را تکذیب می کند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.