منو

توزیع ۱۵۰ هزار نسخه اقلام تبلیغاتی در بین مسافران کرمان

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان کرمان گفت: با هدف معرفی کرمان، ۱۵۰ هزار نسخه اقلام تبلیغاتی در ایام نوروز ۱۴۰۲ بین مسافران توزیع می شود.

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، فریدون فعالی با اشاره به توزیع ۱۵۰ هزار نسخه اقلام تبلیغاتی طی ایام نوروز ۱۴۰۲ بین مسافران گفت: این اقلام تبلیغاتی شامل: کتابچه معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری استان کرمان، ۲۵ هزار نقشه و ۸۰ هزار بروشور شهرستان‌های این استان، پوستر و کارت پستال می‌شود.

او افزود: اقلام تبلیغاتی در مبادی ورودی شهر، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، پایگاه‌های هلال احمر و مکان‌های تاریخی و فرهنگی و … توزیع می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان بیان کرد: موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت نظارت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان کرمان، بهترین مکان برای توزیع این اقلام هستند و با توجه به حضور راهنمایان گردشگری در این اماکن به راحتی می‌توان گردشگران را به سوی دیگر جاذبه‌های گردشگری این استان سوق داد.

او تصریح کرد: استان کرمان دارای بیش از ۲۰ موزه مشارکتی و غیرمشارکتی است که آماده میزبانی از گردشگران هستند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.