منو

مدیرکل امور شهری استانداری کرمان: تفکر، کار و مدیریت جهادی شهردار رفسنجان قابل تحسین است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان گفت: شهر رفسنجان یک برند بزرگ برای استان کرمان است که با دید جهادی و زحمات شبانه روزی مهندس کهنوجی در کنار یک شورای خوب بیش از هر زمان دیگری در حال پیشرفت و آبادانی است.

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، علی شهسواری درنودونهمین نشست شورای اسلامی شهررفسنجان بیان کرد: امروزه مهمترین نیاز کشور کار جهادی است که همواره مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات جهادی مهندس کهنوجی بیانگر تصمیم درست شورای اسلامی شهر در انتخاب شهردار است، تصریح کرد: از خدمات و زحمات شبانه روزی ایشان تشکر می کنم؛ بخصوص بعد ازسیل که اوضاع شهر بسیار نابسامان بود و از نزدیک شاهد تلاش های شهردار بودم.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان افزود: با مدیریت جهادی شهردار رفسنجان امروز انصافا چهره شهر خیلی عوض شده است که بی شک همراهی و همدلی رئیس و اعضای شورا باعث شده شهر رفسنجان بدون حاشیه در مسیر پیشرفت حرکت نماید.

وی همچنین سکانداری دکتر فداکار بعنوان یک استاندار بومی را یک فرصت برای استان و شهر رفسنجان برشمرد که می توان حداکثر استفاده را از این مزیت را برد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان با اشاره به بودجه ۱۰۰۰ میلیاردی شهرداری رفسنجان درسال‌جاری، بیان کرد: تا امروز ۹۵۸ میلیارد از بودجه محقق شده است که دو سوم آن حاصل تلاش شهردار وشورای اسلامی شهررفسنجان بوده است که جای بسی تشکر و قدردانی دارد وی یک سوم آن ماحصل ارزش افزوده واعتبارات ملی بوده است.

شهسواری میزان سهمیه قیر رایگان که سال گذشته به شهرداری رفسنجان اختصاص داده شده بود را ۵۵۲ تن اعلام کرد و گفت: در سال جاری این سهمیه مقدار۱۱۵۰ تن پیش بینی شده است.

وی بحث پسماند، سرمایه گذاری پایدار شهرداری و ساماندهی سگ های بلاصاحب در سطح شهر را ضروری دانست و از شهردار و شورای اسلامی خواست اجرا و حل این مسائل را از اولویت های خود قرار دهند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان توجه به مسائل فرهنگی و آموزشی شورای اسلامی شهررفسنجان را ستود وگفت: شورای شهر وشهرداری رفسنجان نسبت به سایر شهرهای استان به مسائل آموزش حساسیت بیشتری دارند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.