منو

اقدام جدید شهرداری رفسنجان در حوزه درآمد پایدار

شهردار رفسنجان از مذاکره با مسئولان سازمان هواپیمایی برای از سرگیری پروازهای فرودگاه رفسنجان در راستای درآمدهای پایدار شهرداری خبر داد.

۱۶ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، مجید کهنوجی درنودونهمین نشست شورای اسلامی شهر رفسنجان که با حضور مدیرکل دفتر امور شهری شهرداری‌ها و شوراهای استانداری کرمان برگزار شد، اظهار کرد: مهندس شهسواری با وجود مشغله زیادی که در حوزه کاری خود دارند همواره بدنبال گره‌گشایی مشکلات شهرداری‌های استان هستند که این امر شایسته تشکر وقدردانی است.

شهردار رفسنجان بزرگترین دغدغه خود را بحث سرنوشت درآمدهای پایدار شهرداری برشمرد و گفت: در حوزه سرمایه‌گذاری پایدار در حال حاضر سرمایه اولیه بیش از سه برابر افزایش قیمت پیدا کرده و خریدار هم دارد ضمن اینکه برای ۲۰۰ نفر هم اشتغالزایی داشته است.

وی با بیان این‌که شهرداری رفسنجان در حوزه درآمد پایدار در این دوره نفعی ندارد، افزود: این سرمایه‌گذاری برای آینده شهرداری رفسنجان بسیار ارزشمند است.

کهنوجی ضمن دعوت از آقای شهسواری و سایر شهرداران برای بازدید از طرح درآمد پایدار شهرداری رفسنجان در جهت کمک به شهرداری‌های کوچک در راستای دستیابی به درآمد پایدار اعلام آمادگی کرد.

شهردار رفسنجان همچنین مذاکره و تعامل با مسؤلان هواپیمایی در بحث از سرگیری پروازهای فرودگاه رفسنجان را از دیگر اقدامات در جهت ایجاد درآمد پایدار شهرداری عنوان کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.