منو

کنترل قیمت‌ها در ایام نوروز ضروری است

استاندار کرمان گفت: نظارت جدی بر قیمت اجناس در بازار توسط اداره تعزیرات حکومتی در ایام نوروز یک ضرورت است.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی افزود: با توجه به ظرفیت‌های استان و فعالیت‌های انجام شده جهت ارائه خدمات به مسافران در ایام نوروز، نیازمند فضاسازی رسانه‌ای در سطح استان و کشور هستیم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه فضای عیدانه شهر کرمان هنوز به خوبی شکل نگرفته است، لذا شهرداری و عوامل مربوطه در این زمینه باید پیگیری بیشتری داشته باشند، بیان داشت: با توجه به فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب در باغ شاهزاده ماهان و ارگ بم باید اطلاع‌رسانی بیشتری جهت حضور مهمانان نوروزی انجام شود.

وی با بیان این مطلب که معادل ۳۰ درصد ناوگان اتوبوسرانی باید آزاد شود تا بحث خدمات‌رسانی به شکل بهتری انجام شود، بیان داشت: در موضوع اسکان، باید اطلاع‌رسانی بهتری انجام شود.

فداکار در خصوص اختصاص بالگرد جهت ارائه خدمات در ایام نوروز قول پیگیری داد و افزود: روشنایی معابر مورد پیگیری قرار گیرد، همچنین ساماندهی روشنایی اماکن تاریخی ضرورت دارد.

وی تهیه کلیپ‌های کوتاه معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان جهت انتشار در فضاهای مجازی و پخش در پروازها، سفرهای اتوبوسرانی توصیه کرد. استاندارکرمان نظارت جدی تعزیرات حکومتی در کنترل قیمت‌ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: فرمانداران به ظرفیت مساجد، تکایا و حسینیه‌‌ها در ایام نوروز توجه داشته باشند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.