منو

طرح ضربتی برخورد با متکدیان در رفسنجان کلید خورد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه رفسنجان گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز ۱۴۰۲ طرح ضربتی مقابله با پدیده تکدی گری و برخورد با متکدیان در این شهرستان آغاز شده است.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر مجید دهقانی در جلسه ساماندهی متکدیان با اشاره به اینکه در آستانه فرارسیدن عید نوروز ۱۴۰۲ قرار داریم اظهار کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی، فرماندهی انتظامی، شهرداری و دیگر ارگان های مربوطه جمع آوری و بازداشت موقت متکدیان در ایام نوروز در دستور کار قرار گرفت.

او با بیان اینکه اغلب متکدیان این شهرستان غیربومی هستند، افزود: اسامی 26 متکدی در فرمانداری ثبت شده که نیاز است جمع آوری شوند؛ آن ها در میادین، چهارراه ها، اماکن داروخانه ای و رستوران ها و بانک ها و غیره مستقر می شوند و از اعتماد مردم سوءاستفاده می کنند.

دهقانی تاکید کرد: طرح جمع‌آوری و برخورد با متکدیان و معتادان متجاهر به طور جدی توسط گروه گشت شهری و نیروی انتظامی در این شهر ادامه خواهد داشت.

او همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده متکدیان در سطح شهر با سامانە ١٣٧ ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری تماس بگیرند.

افزایش قابل توجه متدکیان به خصوص سرازیر شدن گدایانی از شهرهای مختلف به رفسنجان موجب اعتراض شهروندان شده و چهره شهر را نیز زشت کرده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.