منو

طرح ضربتی برخورد با متکدیان در رفسنجان کلید خورد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه رفسنجان گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز ۱۴۰۲ طرح ضربتی مقابله با پدیده تکدی گری و برخورد با متکدیان در این شهرستان آغاز شده است.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، دکتر مجید دهقانی در جلسه ساماندهی متکدیان با اشاره به اینکه در آستانه فرارسیدن عید نوروز ۱۴۰۲ قرار داریم اظهار کرد: با هماهنگی دستگاه قضایی، فرماندهی انتظامی، شهرداری و دیگر ارگان های مربوطه جمع آوری و بازداشت موقت متکدیان در ایام نوروز در دستور کار قرار گرفت.

او با بیان اینکه اغلب متکدیان این شهرستان غیربومی هستند، افزود: اسامی 26 متکدی در فرمانداری ثبت شده که نیاز است جمع آوری شوند؛ آن ها در میادین، چهارراه ها، اماکن داروخانه ای و رستوران ها و بانک ها و غیره مستقر می شوند و از اعتماد مردم سوءاستفاده می کنند.

دهقانی تاکید کرد: طرح جمع‌آوری و برخورد با متکدیان و معتادان متجاهر به طور جدی توسط گروه گشت شهری و نیروی انتظامی در این شهر ادامه خواهد داشت.

او همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده متکدیان در سطح شهر با سامانە ١٣٧ ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری تماس بگیرند.

افزایش قابل توجه متدکیان به خصوص سرازیر شدن گدایانی از شهرهای مختلف به رفسنجان موجب اعتراض شهروندان شده و چهره شهر را نیز زشت کرده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.