منو

رئیس مجلس شورای اسلامی: مولدسازی به معنای خصوصی‌سازی نیست/حل مشکلات اقتصادی با مجاهدان عرصه تولید دانش و معرفت ممکن است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات اقتصادی با حضور مردم و مجاهدان عرصه تولید دانش و معرفت باید دنبال کنیم.

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، قالیباف ظهر امروز جمعه ۲۶ اسفند ماه در سفر به زرند و مس از بازدید از کارخانه فولاد زرند ایرانیان در شورای اداری شهرستان گفت: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و نابسامانی‌ها باید به استراتژی‌هایی که تجربه کردیم اما در دهه‌های اخیر آن را رها کردیم، برگردیم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تکیه بر مردم پیروز شد و تداوم یافت، دفاع مقدس را مردم اداره کردند و تردید نکنید که حل مشکلات اقتصادی با حضور مردم و مجاهدان عرصه تولید دانش و معرفت باید فتح کنیم.

قالیباف افزود: با نظام بروکراسی و اداری چنین تحولی هرگز اتفاق نمی‌افتد. مبتنی بر عقلانیت، عدالت و معنویت که ارکان مکتب امام راحل است و مکتب شهيد سلیمانی بر آن قرار گرفته، در اقتصاد هم راهگشاست.

رئيس قوه مقننه با بیان اينکه همه اختیارات را به تهران متمرکز کردیم که اشتباه است، افزود: تلاش ما در مجلس بر تمرکززدایی در کشور است.

قالیباف از تصویب ۱۲ قانون در بحث مولدسازی از سال ۸۲ تا ۱۴۰۱ نام برد و گفت: با وجود همه این قانون‌ها اما مولدسازی اتفاق نیفتاد.

وی ابراز داشت: مولدسازی در خصوصی‌سازی نیست، بلکه متمرکز بر اموال مازاد بخش‌های دولتی است که هیچ استفاده‌ای نمی‌شود و هزینه‌ای را هم بر ما تحمیل می‌کند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.