منو

استاندار کرمان: فرآیند سرمایه‌گذاری، اشتغال و تامین معیشت ضرورت‌ کشور است

استاندار کرمان، فرآیند سرمایه‌گذاری، اشتغال و تامین معیشت را از ضرورت‌های کشور برشمرد و گفت: دستگاه‌هایی که مانع راه‌اندازی کسب و کارها هستند باید به مردم پاسخگو باشند.

۲۷ اسفند ۱۴۰۱

 

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار صبح امروز شنبه 27 اسفند ماه در هشتاد و سومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با موضوع ” بررسی موانع فرهنگی فضای کسب و کار” عنوان کرد: فرهنگ، اصل و زیربنای انجام کارهاست و رفتارها و نگرش‌های ما از باورهای فرهنگی ناشی می‌شود.

وی با بیان اینکه، بسیاری از مشکلات حوزه اقتصادی در مباحث فرهنگی است تا مسائل مقررات و قوانین، ابراز داشت: برداشت‌ها و تفاسیر سلیقه‌ای از قوانین‌، در حوزه کسب و کار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

استاندار کرمان، توجه به فرآیند سرمایه‌گذاری، اشتغال و تامین معیشت را از ضرورت‌های کشور برشمرد و گفت: ضعف‌های ما در محیط کسب و کار، مربوط به حوزه سرمایه‌گذاری است.

فداکار تصریح کرد: مخالفت‌های خواسته یا ناخواسته دستگاه‌ها با سرمایه‌گذاری بر روند ایجاد اشتغال و تامین معیشت مردم تاثیر می‌گذارد. بعضا دستگاه‌های اجرایی هم مزید بر علت می‌شوند و با شکایت از واحد صنعتی و کارخانه و تعطیلی آن به کارگران و اشتغال ضربه می‌زند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.