منو

تــکذیــب دروغ بزرگـــ جــــلالــی

جریمه ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیارد تومان بدحجاب‌ها و... تکذیب شد.

۰۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سخنگوی هیات رئیسه مجلس، جزییات اعلامی حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس مبنی بر جریمه۵۰۰ هزار تا ۳ میلیارد تومانی بدحجاب‌ها و ممنوعیت اینترنت افراد مشهور را تکذیب کرد.

نظام الدین موسوی درباره نهایی شدن طرح عفاف و حجاب با جریمه مالی۵۰۰ هزار تا ۳ میلیارد تومانی بدحجاب‌ها و ممنوعیت اینترنت افراد مشهور و بدون تقابل فیزیکی، گفت: گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد اعمال تبصره یک ماده ۴۵ آیین نامه داخلی مجلس، تهیه و در صحن علنی ارائه شد که مربوط به ترک فعل دستگاه‌ها در اجرای قانون عفاف و حجاب و مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

وی ادامه داد: در این گزارش تاکید شده در صورت احساس ضرورت برای مقررات جدید در حوزه حجاب و عفاف، اولویت با ارائه لایحه با قید فوریت از سوی قوه قضائیه است. بنابراین اعلام برخی جزئیات طرح مجلس برای مقابله با بدحجابی، صحت ندارد و اولویت کمیسیون فرهنگی، ارائه لایحه از سوی دولت و قوه قضائیه است. همچنین طرح پیشنهادی برخی نمایندگان هنوز وارد روند بررسی نشده و روسای قوا نیز نفیا یا اثباتا درباره آن نظر نداده اند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.