منو

حضور استاندار کرمان در مناطق سیل‌زده جیرفت

استاندار کرمان صبح امروز 9 فروردین جهت بررسی وضعیت و میزان خسارت سیل در مناطق سیل‌زده جیرفت حضور یافت.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار در پی بارش‌های سیل‌آسای عصر و شب گذشته 8 فروردین در شهرستان جیرفت، به همراه نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد، فرماندار جیرفت و جمعی از مسئولان در مناطق سیل‌زده این شهرستان جهت بررسی میزان خسارت سیل حضور یافت.

استاندار کرمان ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان این حادثه، تسریع در خدمات‌رسانی به مردم مورد تاکید قرار داد.
ستاد مدیریت بحران شهرستان جیرفت نیز با حضور استاندار کرمان برگزار گردید تا تصمیمات لازم برای خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده به نحو کامل انجام شود.

در پی بارش‌های ظهر و عصر 8 فروردین ماه در جیرفت که تا نیمه شب و سحرگاه امروز 9 فروردین ماه ادامه داشت، ستاد مدیریت بحران این شهرستان به ریاست احمد بلندنظر فرماندار جیرفت برگزار و بر هماهنگی و همکاری اعضا ستاد مدیریت بحران تاکید گردید.

ستاد مدیریت بحران شهرستان جیرفت، با توجه به بارش‌های سیل‌آسا و احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معاب، هشدارهای لازم را به شهروندان‌، کشاورزان، دامداران و عشایر منطقه داده و از آنها خواست که به حریم رودخانه‌ها نزدیک نشوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.