منو

متخصصان متعهد در انتظار خالی شدن کرسی‌های اِشغال شده‌ی مس توسط بازنشستگان

۱۳ فروردین ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار/ بکارگیری مجدد مدیران ارشد بازنشسته در مجموعه شرکت ملی مس داستانی پرسابقه است که مانع از ورود جوانان متخصص و متعهد به چرخه‌ی مدیریتی آن مجموعه می شود.

آنچه از روحیه جهادی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برمی‌آید نگاهی متفاوت به این مقوله و ممانعت از بکارگیری مجدد مدیران بازنشسته در سمت‌های مدیریتی و کلیدی است.

قطعا توسعه‌ی مجموعه‌ی عظیم مس با حضور نیروهای جوانِ کارآمد روزبه روز افزون خواهد شد.شایسته است با رعایت قانون بازنشستگی از سوی مدیران ارشد مس و هیئت مدیره محترم، مدیر بازنشسته‌ در هر سطح سازمانی که است و بخشی از عمر خود را در راه خدمت به مجموعه گذرانده با احترام کنار گذاشته شود و بخاطر رابطه دوستی با افراد سیاسی و رابطه‌های نسبی و سببی قانون و عدالت زیر پا گذاشته نشود و مدیران جوان انقلابی برای رقم زدن خدمات جهادی جایگزین شوند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.