منو

استاندار اعلام کرد کاهش ۴۰ درصدی تلفات درون و برون شهری استان کرمان در نوروز

کرمان استاندار کرمان گفت: علی رغم حدود ۲۰ درصد افزایش سفر به این استان در تعطیلات نوروز، آمار تلفات درون و برون شهری ۴۰ درصد کاهش داشته است.

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،فداکار  ۱۴ فروردین ماه در  مراسم اختتامیه طرح ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر استان کرمان اظهار کرد: در تعطیلات نوروز دوستان در دستگاه های مختلف در حال ارائه خدمات به مردم بودند و به ویژه مجموعه هلال احمر در بخش امداد و نجات و ورودی شهرها، ضمن اینکه سیل جیرفت زحمت مضاعفی بر دوش آنها گذاشت.

وی با اشاره به وسعت جاده های استان کرمان و قدردانی از زحمات مجموعه فراجا و همکاران میراث فرهنگی افزود: حوزه میراث در نوروز امسال خوش درخشید و بازدید چند اثر تاریخی استان از جمله باغ شاهزاده ماهان، ارگ بم و مجموعه گنجعلی‌خان آمار بسیار خوبی داشت.

فداکار تصریح کرد: مجموعه فراجا زحمات زیادی در این ایام‌ کشیدند که علاوه بر تامین امنیت مسافران و منازل مردم، مسئله ای که به کاهش تلفات کمک کرد حضور فراجا در محورهای استان کرمان بود، همه دستگاه ها و گروه های جهادی کمک کردند.

استاندار کرمان بیان کرد: علی رغم حدود ۲۰ درصد افزایش سفر به استان در تعطیلات نوروز، آمار تلفات درون و برون شهری ۴۰ درصد کاهش داشت که از تلاش همه دست اندرکاران از جمله اورژانس، راهداری، پلیس، هلال احمر و … تشکر می کنم.

وی اظهار کرد: هلال احمر استان کرمان خدمات زیادی به مردم ارائه می‌دهد و رتبه های برتر را در کشور دارد و این به دلیل تلاش صادقانه و با برنامه ریزی است و داوطلبان این نهاد با انگیزه به مردم خدمت می کنند.

فداکار در پایان گفت: برخی شهرهای استان کرمان مقصد گردشگری و برخی در مسیر سفر بود و باید مردم خدمات دریافت می کردند که کار بزرگی بوده است


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.