منو

پلمب دو واحد صنفی در رفسنجان بخاطر کشف حجاب

دو واحد صنفی در رفسنجان بخاطر کشف حجاب در راستای حفظ ارزشهای اسلامی و اجرای دستورالعملهای ماده ۱۷ قانون نظام صنفی پلمب شد.

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، دو واحد صنفی به دلیل عدم رعایت مفاد ماده ۱۷ قانون نظام صنفی در خصوص کشف حجاب توسط اتاق اصناف و اداره نظارت بر اماکن عمومی، شب گذشته پلمب شدند.

در راستای حفظ ارزشهای اسلامی و اجرای دستورالعملهای ماده ۱۷ قانون نظام صنفی، اتاق اصناف با هماهنگی سایر مراجع ذی‌صلاح به شدت با هنجار شکنان بویژه در خصوص کشف حجاب در واحدهای صنفی برخورد و از فعالیت صنفی آنها جلوگیری می‌شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.