منو

بیش از یک میلیون تردد نوروزی در رفسنجان ثبت شد

فرماندار رفسنجان گفت: در ایام نوروز امسال از اواخر اسفند تا ۱۳ فروردین، بیش از یک میلیون تردد در جاده های شهرستان ثبت شد.

۱۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار, حسین رضایی بیان کرد: محورهای اصلی شامل رفسنجان-باغین، رفسنجان- انار، رفسنجان-زرند، رفسنجان-نوق و رفسنجان-سرچشمه بوده که در مجموع به طور میانگین روزانه ثبت ۳۳ هزار و ۵۶۲ تردد خروجی در این ایام صورت گرفته و نیز تردد خروجی روزانه هم از این محورها طی ایام نوروز ۳۳ هزار و ۴۹۸ وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: کل وسیله های نقلیه سبک و سنگین که از این محورها تردد داشته اند بیش از یک میلیون وسیله بوده که از این میزان بیش از ۴۴۲ هزار تردد وسیله نقلیه به شهرستان وارد شده و نیز تعداد ۵۲۶ هزار و ۷۴۹ وسیله نقلیه هم از شهرستان خارج شده است.

رضایی ادامه داد: در ایام نوروز امسال جاده رفسنجان- باغین نظیر سال های گذشته بیشترین تردد را به خود اختصاص داد و با بیش از ۱۵۴ هزار تردد، بیش از ۴۲ درصد کل ترددهای شهرستان مربوط به این مسیر بود.

فرماندار رفسنجان گفت: مسافران نوروزی جهت استفاده از ایام تعطیلات نوروزی و بازدید از اماکن و ابنیه های تاریخی و جاذبه های گردشگری از سراسر کشور از جمله تهران، تبریز، مشهد، یزد، اصفهان، سیستان و بلوچستان و غیره شهرستان رفسنجان را انتخاب کردند.

قابل ذکر است طرح نوروزی از ۲۴ اسفند آغاز شد و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ادامه داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.