منو

برای نخستین بار صورت می‌گیرد؛ نمایش ظرفیت‌های رفسنجان در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران

معاون هنری شهرداری رفسنجان از برگزاری جشنواره و نمایشگاه ظرفیت های رفسنجان در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران خبر داد.

۲۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سید محسن سجادی معاون هنری شهرداری رفسنجان با دکتر آرش ظفری معاونت سرمایه گذاری شرکت نوسازی عباس آباد تهران و سارا میرزائی مدیر گردشگری منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در محل دفتر معاونت نوسازی عباس آباد دیدار و گفتگو کرد.

دو طرف در این دیدار بر توسعه همکاری‌های مشترک، برگزاری و شرکت در ایونت‌ها و فعالیت‌های فرهنگی تأکید کردند.

معرفی جاذبه‌های گردشگری، استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری رفسنجان، برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه و جشنواره در حوزه‌های اقتصادی، گردشگری، فرهنگی و‌ هنری در مجموعه عباس آباد، برنامه‌ریزی برای حضور در برنامه‌های ماه محرم، معرفی آداب و رسوم، سنت‌ها، فرهنگ و ‌غذا های محرم در رفسنجان و بازدید مدیران شهری از مجموعه تفریحی عباس آباد از مواردی بود که در این دیدار پیرامون آن بحث و تصمیم‌گیری شد.

هم‌چنین در این دیدار مقرر شد با همکاری منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران جشنواره ای برای معرفی ظرفیت‌های مختلف رفسنجان در آن محل برگزار گردد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.