منو

کرمان، سومین استان محبوب مسافران نوروزی معرفی شد

استان کرمان در سامانه رضایت‌سنجی بیست‌وسومین طرح ملی خدمات بشردوستانه مسافران نوروزی جمعیت هلال‌احمر با کسب آراء بالا از سوی مسافران نوروزی در سطح کشور رتبه سوم را کسب کرده است.

۲۰ فروردین ۱۴۰۲

 به گزارش ایستار، بیست‌وسومین طرح ملی خدمات بشردوستانه مسافران نوروزی در کرمان با برپایی و راه ‌ندازی ۱۶ پست ثابت و ۶ پست سیار (سحاب) در ایام نوروز ۱۴۰۲ به بیش از ۳۵۰ هزار مسافر خدمات عام‌المنفعه، آموزشی، فرهنگی، امدادی، اجتماعی، پیشگیرانه از مخاطرات و دیگر خدمات ارائه کرده است.

بر اساس این گزارش از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر تمامی پست‌های نوروزی در سراسر کشور از طریق سامانه رضایت‌سنجی توسط مسافران مورد ارزیابی قرار گرفته است که در مجموع کمپ‌های نوروزی جوانان جمعیت هلال‌احمر استان کرمان به‌عنوان سومین استان محبوب از دیدگاه مسافران انتخاب شده است.

 شایان ذکر است: بیست‌وسومین طرح ملی خدمات بشردوستانه مسافران نوروزی در استان کرمان در شهرستان‌های بافت، بردسیر، بم، جیرفت، رودبارجنوب، ریگان، زرند، سیرجان، شهربابک، فاریاب، فهرج، قلعه‌گنج، کرمان، نرماشیر، ماهان و شهداد به مدت ۱۹ اجرا شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.