منو

استاندار کرمان: عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان اجرایی می‌شود

استاندار کرمان از احداث شهر نوآوری خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی شده که عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان شهریورماه امسال اجرایی شود.

۱۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ،محمدجواد فدائی اظهار داشت: مسائل مربوط برای راه‌اندازی شهر نوآوری در استان کرمان در جلسه‌ای در دفتر استانداری کرمان در تهران پیگیری شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا مقرر شد ظرف دو هفته آینده شرکتی با سهام شرکتهای بخش خصوصی و اتاق بازرگانی کرمان ایجاد و به ثبت برسد گفت: این شرکت در نهایت باید با سهامی عام و با مشارکت همه افراد علاقه‌مند استان باشد.

استاندار کرمان افزود: همچنین مقرر شد پس از ثبت شرکت، تفاهم نامه‌ای بین استانداری کرمان، شرکت‌های بخش خصوصی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد شهر نوآوری در شهر کرمان امضا و مبادله شود.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری اتاق بازرگانی کرمان هفته اول شهریور‌ماه امسال عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان اجرایی می‌شود خاطر‌نشان کرد: محل احداث شهرنوآوری ساختمان‌های کارخانه خانه‌سازی کرمان است که سال‌ها بلا استفاده مانده و  امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال شاهد بهره‌برداری از این پروژه در استان باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.