۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1112


استاندار کرمان: عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان اجرایی می‌شود

استاندار کرمان از احداث شهر نوآوری خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی شده که عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان شهریورماه امسال اجرایی شود.

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ،محمدجواد فدائی اظهار داشت: مسائل مربوط برای راه‌اندازی شهر نوآوری در استان کرمان در جلسه‌ای در دفتر استانداری کرمان در تهران پیگیری شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا مقرر شد ظرف دو هفته آینده شرکتی با سهام شرکتهای بخش خصوصی و اتاق بازرگانی کرمان ایجاد و به ثبت برسد گفت: این شرکت در نهایت باید با سهامی عام و با مشارکت همه افراد علاقه‌مند استان باشد.

استاندار کرمان افزود: همچنین مقرر شد پس از ثبت شرکت، تفاهم نامه‌ای بین استانداری کرمان، شرکت‌های بخش خصوصی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد شهر نوآوری در شهر کرمان امضا و مبادله شود.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری اتاق بازرگانی کرمان هفته اول شهریور‌ماه امسال عملیات احداث شهر نوآروی استان کرمان اجرایی می‌شود خاطر‌نشان کرد: محل احداث شهرنوآوری ساختمان‌های کارخانه خانه‌سازی کرمان است که سال‌ها بلا استفاده مانده و  امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال شاهد بهره‌برداری از این پروژه در استان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =