منو

آگهی مناقصه عمومی نسبت به خرید مصالح (شکسته بادامی ، شکسته نخودی و شن شسته و شن عدسی) از معادن سطح شهر

۱۰ بهمن ۱۴۰۱

شهرداری رفسنجان در نظر دارد براساس بودجه مصوب شماره 1013 مورخ 02/12/1400 شورای محترم اسلامی شهر ،نسبت به خرید مصالح (شکسته بادامی ، شکسته نخودی و شن شسته و شن عدسی) از معادن سطح شهر ،ازطریق برگزاری مناقصه عمومی اقدام نماید.لذا از کلیه پیمانکاران وشرکت های واجد صلاحیت که تجربه وتوانایی انجام کار را دارند، دعوت بعمل می آید نسبت به دریافت اسناد واطلاع ازشرایط شرکت در مناقصه به سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(مناقصه)مراجعه نمایند:

مهلت دریافت اسناد از سامانه ستاد تاپایان وقت اداری مورخ 25/11/1401
آخرین مهلت ارائه پیشنهادات از طریق سامانه مذکور تا پایان وقت اداری مورخ 06/12/1401مبلغ ضمانت نامه بانکی یافیش واریزی به حساب شهرداری000/000/375/2 ریال مهلت ارسال اصل ضمانت نامه بانکی دو روز قبل از باز گشایی پاکات لازم به توضیح است شهرداری رفسنجان در رد یا قبول تمام یا هریک از پیشنهادات مختار است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.