منو

 اکران رایگان فیلم های حوزه هنر انقلاب در رفسنجان

به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید هنرمند سیدمرتضی آوینی، فیلم های منتخب حوزه هنر انقلاب در رفسنجان برای شهروندان به نمایش گذاشته می شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، اکران فیلم های سینمایی از جمعه ۲۵ فروردین ماه در سینمای مجموعه خجسته آگاه (نبش امام رضا ۸) آغاز و تا جمعه اول اردیبهشت ماه ادامه دارد.

در همین راستا، فیلم های «موقعیت مهدی»، «یتیم خانه ایران»، «منصور»، «روز صفر»، «یدو»، «هناس»، «آبادان ۱۱۶۰» و «غریب» برای شهروندان محترم به صورت رایگان اکران خواهد شد.

علاقمندان برای تماشای فیلم های مذکور می توانند از ساعت ۱۹:۴۵ مقابل ورودی سینما بلیت رایگان دریافت کنند.

گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی به همت معاونت هنری شهرداری، فرهنگسرای رسانه، اداره فرهنگ و ارشاد و بسیج هنرمندان برگزار می شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.