۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1125


نماینده مردم رفسنجان در مجلس: استان کرمان با مشکل جدی بیکاری روبه‌رو است

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیکاری، بحران آب و افزایش بی‌رویه قیمت مسکن را از مشکلات اساسی دانست و گفت: استان کرمان با مشکل جدی بیکاری روبه‌رو است.

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام حسین جلالی درانار اظهار داشت: در پیامی که مقام معظم رهبری به نمایندگان فرمودند دو نکته اصلی اقتصاد و فرهنگ تاکید شده است، اقتصاد و فرهنگ در استان کرمان نیز از مشکلات اساسی استان است که باید مورد توجه نمایندگان مردم و مسئولان استان قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان و مسئولان نیز باید بر اساس الگویی که حضرت آقا برای همه معرفی کردند فعالیت های توسعه‌ای در استان را برنامه‌ریزی کنند گفت: استان کرمان با مشکل جدی بیکاری روبه‌رو است و باید برای برطرف کردن این مشکل راهکار عملی پیدا کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر بحران بیکاری و اشتغال برطرف شود بسیاری از معضلات کشور و استان کرمان که امروز گریبانگیر جامعه شده است، برطرف می‌شود.

جلالی بحران آب در استان کرمان را یک چالش اساسی و جدی دانست و افزود: استفاده بهینه از منابع آبی موجود یک روش است که نیاز به همکاری کشاورزان و مردم در هر سطحی دارد اما تکنولوژی‌های جدید و مدرن برای استیصال آب نیز یک ظرفیت است که مسئولان باید به آن توجه کنند.

وی با انتقاد از گرانی افسارگسیخته در کشور و استان کرمان گفت: گرانی کالاها به‌ویژه مایحتاج عمومی مردم، تورم و کاهش پول ملی و افزایش قیمت زمین و مسکن از مشکلاتی هستند که کشور و استان درگیر آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + هشت =