منو

استاندار کرمان عنوان کرد؛ توسعه انرژیهای تجدید پذیر در کرمان

استاندار کرمان بر لزوم توسعه انرژیهای تجدید پذیر در کرمان تاکید کرد.

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،  استاندار کرمان ظهر سه شنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل گفت: در بحران‌های احتمالی حفاظت فیزیکی بیشتر، پایش تصویری مناسب و مجهز شدن به تجهیزات برق اضطراری از ضروریات است.

فداکار افزود: استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر و همچنین سلول‌های خورشیدی امکان مناسبی برای داشتن برق پایدار و به صرفه برای دستگاه‌های مختلف از جمله مدارس است.

وی بیان کرد: تجهیز و سرویس مولدها و ژنراتورهای برق اضطراری ادارات در آستانه فصل گرما توجه به حفاظت فیزیکی دستگاه‌ها و همچنین مسئله مدیریت پسماندها باید در دستور کار قرار گیرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.