منو

راهکار اساسی برای مشکل آب‌های سطحی محله اسماعیل‌آباد رفسنجان

شهردار رفسنجان گفت: برای مشکل آب‌های سطحی محله اسماعیل آباد در مواقع بارندگی مشاور گرفتیم که روی آن بررسی و راهکار ارائه کند.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

وی در خصوص سرعت‌گیرهای معابر و رنگ‌آمیزی آن‌ها، توضیح داد: در این رابطه شورای ترافیک شهرستان تصمیم می‌گیرد که رئیس آن فرماندار و دبیر آن رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی است و اگر در شهر تصمیم گرفته می‌شود که جایی سرعت‌گیر نصب شود با شورای ترافیک است اما شهرداری برای رنگ‌آمیزی آن‌ها اقدام می‌کند.

کهنوجی در پایان گفت: شهروندان پیشنهادات و انتقادات خود را با شهرداری از طریق سامانه ۱۳۷، روابط‌عمومی، ملاقات‌ها و دیدارهای مردمی در میان بگذارند. از این‌که شهروندان عزیز در بحث ترافیک‌هایی که احیاناً در پروژه‌های عمرانی ناخودآگاه ایجاد می‌شود، سعه صدر دارند تشکر و قدردانی می‌کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.