منو

۵۰ زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های کرمان آزاد می‌شوند

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: امروز ۵۰ زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های استان کرمان آزاد می‌شوند.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی صبح امروز در شورای قضایی استان با حضور غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در محل سالن شهید بهشتی دادگستری اظهار داشت: زمینه آزادی ۵۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد فراهم شده است و امروز آزاد می‌شوند و ۶۸ نفر دیگر از مددجویان با جرایم سبک نیز با استفاده از تسهیلات قانونی آزاد خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: ۵۰ نفر از مددجویان زندان‌های استان کرمان به برکت جشن‌های گلریزان در ماه مبارک رمضان آزاد می‌شوند و از نظر کمیت و کیفیت در جمع‌آوری کمک‌های جشن گلریزان شاهد رشد هستیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: ۳۰ تا ۳۵ میلیارد تومان هدف‌گذاری از کمک خیران و بنگاه‌های اقتصادی فعال در استان کرمان برای جشن‌های گلریزان استان داشتیم که تقریبا محقق شد و تا امروز بیش از ۱۸ میلیارد تومان از تعهدات صورت‌گرفته به حساب ستاد دیه واریز شده است.

حمیدی یادآور شد: میزان بدهی ۵۰ نفری که امروز از زندان‌های استان کرمان آزاد می‌شوند، ۱۹۰ میلیارد تومان است و ۱۴۴ میلیارد تومان رضایت از شاکی گرفته شده، ۳۸ میلیارد تومان توسط مددجو، ۳ میلیارد و ۳۸۵ میلیون تومان تسهیلات، یک میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان کمک ستاد دیه و ۳ میلیارد و ۵۳۴ میلیون تومان نیز توسط ستاد دیه استان تامین شده است.

وی ابراز داشت: باید از بازداشت و ورود محکومان مالی به زندان جلوگیری شود و همیشه از همکارانم در استان کرمان خواسته‌ام، ورود محکومان مالی به‌زندان‌ها به‌حداقل برسد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.